Od dziesięciu lat prowadzę gabinet psychologiczny. Konsultuję, udzielam pomocy psychologicznej, prowadzę terapię indywidualną, par i małżeństw oraz spotkania rodzinne.

Wśród pacjentów indywidualnych najczęściej pracuję z osobami w kryzysie, depresji, żalu po utracie kogoś bliskiego, przeżyciu traumatycznego doświadczenia, po poronieniach i stracie dziecka, a także w leczeniu niepłodności kobiet starających się o dziecko, z poczuciem braku pewności siebie i zaniżonego poczucia swojej wartości, z trudnościami w funkcjonowaniu w relacjach także intymnych.

Ponadto pracuję z osobami z zaburzoną osobowością, zab. lękowymi (lęk uogólniony), czy nerwicami.

Często do mojego gabinetu trafiają ofiary przemocy, gwałtu, kazirodztwa, długotrwałej przemocy w związkach, czy dorosłe dzieci alkoholików. Spora grupa pacjentek to także osoby z zaburzeniami odżywiania, anoreksją, bulimią, zaburzeniem obrazu siebie i skłonnością do przybierania na wadze na skutek uzależnienia od jedzenia.

Pracuję także ze sportowcami, osobami związanymi z biznesem, w dla których istotna jest przebojowość, kreatywność i wiara we własne siły, jak również skuteczność działania. Zajmuję się także motywowaniem osób do rozwoju i osiągania celów – jak np. osiągnięcie wymarzonej wagi, sukces zawodowy, porzucenie szkodliwych nawyków i tym podobne. W tej grupie Klientów są także osoby wypalone zawodowo, dotknięte przewlekłym stresem w miejscu pracy.

Na ogół pracuję z dorosłymi indywidualnie, w parach, oraz z młodzieżą powyżej 10 roku życia.

Życie jest tak bogate, że nie ma reguły określającej jakie właściwie osoby są klientami gabinetów psychologicznych, każdy człowiek w dowolnym momencie swojego życia może przecież napotkać cierpienie, z którym nie będzie w stanie poradzić sobie sam.

W moim gabinecie najważniejszy jest Pacjent/Klient, niezależnie od problemu z którym przychodzi, oraz atmosfera zaufania i poczucia bezpieczeństwa, tylko w takiej można skutecznie pracować.

Serdecznie zapraszam!